Polskie Przelewy to ZYSK NA CZASIE dla Twoich Klientów i wymierny zysk dla Twojej firmy!

Polskie Przelewy to
  • > brak opłaty aktywacyjnej
  • > wszystkie typy płatności
  • > konkurencyjne ceny
  • > szybkość i wygoda
  • > płatności natychmiastowe
  • > wyłacznie polski kapitał
Dołącz do nas
--
Szybki kontakt

Demo

Już teraz dołącz do Polskie Przelewy

Wystarczy komputer z Internetem

 

Do działania w systemie Polskie Przelewy wystarczy komputer z dostępem do Internetu i przeglądarką stron WWW (np. Explorer, Firefox, Opera, Safari), przez którą obsługuje się oprogramowanie. Po podpisaniu rocznej umowy otrzymuje się login oraz hasło i już można oferować swoim klientom najbardziej innowacyjne i najtańsze usługi finansowe na rynku – dostępne i odpowiednie dla każdego.

 

Co ważne, użytkownik systemu Polskie Przelewy (właściciel punktu kasowego) nie ponosi żadnych kosztów stałych, nie wnosi też opłaty aktywacyjnej. Natomiast sam zarabia, otrzymując wynagrodzenie naliczane od każdej operacji, którą realizuje na rzecz swoich klientów.

strona systemu polskie przelewy


System płatniczy dostosowany do TABLETÓW i EKRANÓW DOTYKOWYCH

 

Wspomniane warunki przystąpienia do systemu Polskie Przelewy dotyczą istniejących punktów kasowych, które posiadają stosowne zezwolenia, rejestrację w Komisji Nadzoru Finansowego, miejsce do prowadzenia działalności i sprzęt.

Jeżeli chcesz otrzymać dostęp do wersji demonstracyjnej systemu napisz na adres znami@polskieprzelewy.pl lub skorzystaj z formularza.

BOK jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00

--